KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355264
nr 1735 5264
Karin Ängehov, "Efteråt". Signerad, daterad 1996, utställd på Liljevalchs. Olja på duk, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Kondition: lös ram
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 20:37:55
22/10 21:03:41
500 kr
24/10 11:45:31